SuperBeam Pro

iOS için Profesyonel Dosya Paylaşım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretli -
  • Boyut 6.4 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma LiveQoS
SuperBeam Pro; iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça kapsamlı bir dosya paylaşım uygulamasıdır.

SuperBeam ProiOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz oldukça kapsamlı bir dosya paylaşım uygulamasıdır.

Profesyonel bir dosya paylaşım uygulaması olan SuperBeam Pro ile büyük boyutlu dosyalarınızı dahi kolayca paylaşabilirsiniz. Yayınlandığı günden bu yana 10 milyondan fazla indirilme rakamına ulaşan SuperBeam Pro dosyalarınızı boyutu ne olursa olsun diğer cihazlar ile kolayca paylaşabilmeniz amacı ile tasarlanmış.

Özellikle akıllı telefonlarımız ile çekmiş olduğumuz video ve fotoğraflar düşünülünce SuperBeam Pro çok işinize yarayacak diyebilirim. Uygulama dosyaları göndermek için Wİ-Fİ bağlantısı kullanıyor. Cihazları kendi aralarında QR kod yada NFC ile eşleştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamayı kullanarak birden fazla dosyalarınızı dilerseniz zipleyerek veya ziplemeden hızlı bir şekilde gönderebilirsiniz. Önceki paylaşımlarınızın geçmişini tutma özelliğine sahip olan SuperBeam Pro materyal dizayn tasarımına sahip.

SuperBeam Pro uygulaması içerisinde; manuel anahtar kodu ile cihaz eşleme, reklamları kaldırma, klasör halinde dosya yollama ve aynı anda birden fazla cihaza gönderme gibi bir çok kullanışlı özellikleri yer alıyor.

Büyük boyutlu dosyalarınızı diğer cihazlarınız ile paylaşabileceğiniz kapsamlı bir dosya paylaşım uygulaması arıyorsanız SuperBeam Pro uygulamasını denemenizi öneririm.

Daha Fazla Göster
SuperBeam Pro indir